CGS634U010W5L
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS634U010W5L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CGS634U010W5L
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 630000UF 10V SCREW
Fitxak: 1.CGS634U010W5L.pdf2.CGS634U010W5L.pdf3.CGS634U010W5L.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 871 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 871 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
CGS634U010W5Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CGS634U010W5L fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 630000UF 10V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 871 pcs Datuen fitxa 1.CGS634U010W5L.pdf2.CGS634U010W5L.pdf3.CGS634U010W5L.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia -10%, +75%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.500" Dia (63.50mm)
Series CGS Ripple Current @ maiztasuna baxua 22.8A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 29.64A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 5.625" (142.88mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 630000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 630000µF eskaerak General Purpose