CDV30FK511FO3F
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDV30FK511FO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena MICA
Fitxak: CDV30FK511FO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
CDV30FK511FO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDV30FK511FO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4432 pcs Datuen fitxa CDV30FK511FO3F.pdf
Tentsioaren balioa 2.5kV tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa - Series CDV30
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 510pF Mica Capacitor 2.5kV Radial kapazitantzia 510pF