CDV30FJ152GO3F
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDV30FJ152GO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena MICA
Fitxak: CDV30FJ152GO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12 pcs
  • Mezua
CDV30FJ152GO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDV30FJ152GO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4433 pcs Datuen fitxa CDV30FJ152GO3F.pdf
Tentsioaren balioa 2kV tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.791" L x 0.319" W (20.10mm x 8.10mm) Series CDV30
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.437" (11.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.890" (22.60mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 1500pF Mica Capacitor 2kV Radial kapazitantzia 1500pF