CDV30FH910FO3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDV30FH910FO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena MICA
Fitxak: CDV30FH910FO3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
13 pcs
  • Mezua
CDV30FH910FO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDV30FH910FO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4714 pcs Datuen fitxa CDV30FH910FO3.pdf
Tentsioaren balioa 1.5kV tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa - Series CDV30
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 91pF Mica Capacitor 1.5kV Radial kapazitantzia 91pF