CDV30FH271JO3F
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDV30FH271JO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 270PF 5% 1500V RADIAL
Fitxak: CDV30FH271JO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
17 pcs
  • Mezua
CDV30FH271JO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDV30FH271JO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 270PF 5% 1500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6257 pcs Datuen fitxa CDV30FH271JO3F.pdf
Tentsioaren balioa 1.5kV tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.770" L x 0.250" W (19.60mm x 6.40mm) Series CDV30
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.438" (11.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.850" (21.60mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 270pF Mica Capacitor 1.5kV Radial kapazitantzia 270pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CDV30FH271JO3
CDV30FH271JO3
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP MICA 270PF 5% 1500V RADIAL