CDV30FH152FO3F
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDV30FH152FO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena MICA
Fitxak: CDV30FH152FO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
CDV30FH152FO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDV30FH152FO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5069 pcs Datuen fitxa CDV30FH152FO3F.pdf
Tentsioaren balioa 1.5kV tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.780" L x 0.280" W (19.80mm x 7.10mm) Series CDV30
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.437" (11.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.870" (22.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 1500pF Mica Capacitor 1.5kV Radial kapazitantzia 1500pF