CDV30FF511GO3F
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDV30FF511GO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena MICA
Fitxak: CDV30FF511GO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
14 pcs
  • Mezua
CDV30FF511GO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDV30FF511GO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5366 pcs Datuen fitxa CDV30FF511GO3F.pdf
Tentsioaren balioa 1kV tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa - Series CDV30
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 510pF Mica Capacitor 1kV Radial kapazitantzia 510pF