CDV30FF201JO3F
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDV30FF201JO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena MICA
Fitxak: CDV30FF201JO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
18 pcs
  • Mezua
CDV30FF201JO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDV30FF201JO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8651 pcs Datuen fitxa CDV30FF201JO3F.pdf
Tentsioaren balioa 1kV tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa - Series CDV30
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 200pF Mica Capacitor 1kV Radial kapazitantzia 200pF