CDV30FF152JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV30FF152JO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDV30FF152JO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 1500PF 5% 1000V RADIAL
Fitxak: CDV30FF152JO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CDV30FF152JO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDV30FF152JO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 1500PF 5% 1000V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8802 pcs Datuen fitxa CDV30FF152JO3F.pdf
Tentsioaren balioa 1kV tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa - Series CDV30
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak 338-3889 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 1500pF Mica Capacitor 1kV Radial
kapazitantzia 1500pF