CDV19FF332FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDV19FF332FO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena MICA
Fitxak: CDV19FF332FO3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CDV19FF332FO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDV19FF332FO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6237 pcs Datuen fitxa CDV19FF332FO3.pdf
Tentsioaren balioa 1kV tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.720" L x 0.382" W (18.30mm x 9.70mm) Series CDV19
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.343" (8.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 3300pF Mica Capacitor 1kV Radial kapazitantzia 3300pF