CDV19FF242FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDV19FF242FO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena MICA
Fitxak: CDV19FF242FO3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CDV19FF242FO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDV19FF242FO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7084 pcs Datuen fitxa CDV19FF242FO3.pdf
Tentsioaren balioa 1kV tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa - Series CDV19
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 2400pF Mica Capacitor 1kV Radial kapazitantzia 2400pF