CDV16FF421JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV16FF421JO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDV16FF421JO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 420PF 5% 1KV RADIAL
Fitxak: CDV16FF421JO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CDV16FF421JO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDV16FF421JO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 420PF 5% 1KV RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 43678 pcs Datuen fitxa CDV16FF421JO3F.pdf
Tentsioaren balioa 1kV tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.449" L x 0.161" W (11.40mm x 4.10mm) Series CDV16
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CDV16FF421J03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.234" (5.94mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.469" (11.90mm) Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 420pF Mica Capacitor 1kV Radial
kapazitantzia 420pF