CDV16FF331JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV16FF331JO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDV16FF331JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 330PF 5% 1KV RADIAL
Fitxak: CDV16FF331JO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
150 pcs
  • Mezua
CDV16FF331JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDV16FF331JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 330PF 5% 1KV RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 48132 pcs Datuen fitxa CDV16FF331JO3.pdf
Tentsioaren balioa 1kV tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.449" L x 0.161" W (11.40mm x 4.10mm) Series CDV16
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CDV16FF331J03 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.234" (5.94mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.469" (11.90mm) Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 330pF Mica Capacitor 1kV Radial
kapazitantzia 330pF