CDS30FD103JO3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDS30FD103JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 10000PF 5% 500V RADIAL
Fitxak: CDS30FD103JO3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CDS30FD103JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDS30FD103JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 10000PF 5% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6571 pcs Datuen fitxa CDS30FD103JO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.730" L x 0.270" W (18.50mm x 6.90mm) Series CDS30
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.438" (11.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.799" (20.30mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 10000pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 10000pF