CDS19FD561FO3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDS19FD561FO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena MICA
Fitxak: CDS19FD561FO3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CDS19FD561FO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDS19FD561FO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35454 pcs Datuen fitxa CDS19FD561FO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.610" L x 0.150" W (15.50mm x 3.80mm) Series CDS19
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.343" (8.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.449" (11.40mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 560pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 560pF