CDS19FD162FO3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDS19FD162FO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena MICA
Fitxak: CDS19FD162FO3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CDS19FD162FO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDS19FD162FO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17003 pcs Datuen fitxa CDS19FD162FO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.618" L x 0.181" W (15.70mm x 4.60mm) Series CDS19
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.343" (8.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.461" (11.70mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 1600pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 1600pF