CDS19FD102JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDS19FD102JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
Fitxak: CDS19FD102JO3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CDS19FD102JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDS19FD102JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37566 pcs Datuen fitxa CDS19FD102JO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.620" L x 0.160" W (15.70mm x 4.10mm) Series CDS19
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.344" (8.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.461" (11.70mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 1000pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 1000pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CDS19FC562JO3F
CDS19FC562JO3F
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP MICA 5600PF 5% 300V RADIAL
Stockean: 11234 pcs
Deskarga:
RFQ
CDS19FD102JO3F
CDS19FD102JO3F
deskribapena: CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL