CDS15FD151GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDS15FD151GO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena MICA
Fitxak: CDS15FD151GO3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CDS15FD151GO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDS15FD151GO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48641 pcs Datuen fitxa CDS15FD151GO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.441" L x 0.150" W (11.20mm x 3.80mm) Series CDS15
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.232" (5.90mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.291" (7.40mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 150pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 150pF