CDS15CD030DO3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDS15CD030DO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 3PF 0.5PF 500V RADIAL
Fitxak: CDS15CD030DO3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
CDS15CD030DO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDS15CD030DO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 3PF 0.5PF 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 76970 pcs Datuen fitxa CDS15CD030DO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±0.5pF
Tamaina / dimentsioa 0.430" L x 0.140" W (10.90mm x 3.60mm) Series CDS15
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.234" (5.90mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.280" (7.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 3pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 3pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CDS15CD070DO3
CDS15CD070DO3
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP MICA 7PF 0.5PF 500V RADIAL
Stockean: 76123 pcs
Deskarga: CDS15CD070DO3.pdf
RFQ
CDS13N
CDS13N
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: SOCKET,1/4" DRIVE,6MM,6PT
Stockean: 47192 pcs
Deskarga:
RFQ
CDS14
CDS14
deskribapena: 1/4" DRIVE,7MM SOCKET,6PT
Deskarga:
CDS15CD100DO3
CDS15CD100DO3
deskribapena: MICA
Deskarga: CDS15CD100DO3.pdf
CDS15CD050DO3
CDS15CD050DO3
deskribapena: CAP MICA 5PF 0.5PF 500V RADIAL
Deskarga: CDS15CD050DO3.pdf
CDS13
CDS13
deskribapena: 1/4" DRIVE,6MM SOCKET,6PT
CDS150
CDS150
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 150A 600VAC
Stockean: 763 pcs
Deskarga: CDS150.pdf
CDS15CD060DO3
CDS15CD060DO3
deskribapena: CAP MICA 6PF 0.5PF 500V RADIAL
Deskarga: CDS15CD060DO3.pdf
CDS15CD030DO3F
CDS15CD030DO3F
deskribapena: CAP MICA 3PF 0.5PF 500V RADIAL
Deskarga: CDS15CD030DO3F.pdf
CDS15
CDS15
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC