CDS10FD151JO3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDS10FD151JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 150PF 5% 500V RADIAL
Fitxak: CDS10FD151JO3.pdf
  • Mezua
CDS10FD151JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDS10FD151JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 150PF 5% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44572 pcs Datuen fitxa CDS10FD151JO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.320" L x 0.140" W (8.10mm x 3.60mm) Series CDS10
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.141" (3.60mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.260" (6.60mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 150pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 150pF