CD7FC251JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD7FC251JO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD7FC251JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 250PF 5% 300V RADIAL
Fitxak: CD7FC251JO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CD7FC251JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD7FC251JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 250PF 5% 300V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 19964 pcs Datuen fitxa CD7FC251JO3.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa - Series CD7
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD7FC251J03 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.173" (4.40mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 250pF Mica Capacitor 300V Radial
kapazitantzia 250pF