CD7FA751GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD7FA751GO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD7FA751GO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 750PF 2% 100V RADIAL
Fitxak: CD7FA751GO3.pdf
  • Mezua
CD7FA751GO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD7FA751GO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 750PF 2% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7253 pcs Datuen fitxa CD7FA751GO3.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.299" L x 0.134" W (7.60mm x 3.40mm) Series CD7
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD7FA751G03 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.173" (4.40mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.291" (7.40mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 750pF Mica Capacitor 100V Radial
kapazitantzia 750pF