CD7FA152JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD7FA152JO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD7FA152JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 1500PF 5% 100V RADIAL
Fitxak: CD7FA152JO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CD7FA152JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD7FA152JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 1500PF 5% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6577 pcs Datuen fitxa CD7FA152JO3.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.331" L x 0.173" W (8.40mm x 4.40mm) Series CD7
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD7FA152J03 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.173" (4.40mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.311" (7.90mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 1500pF Mica Capacitor 100V Radial
kapazitantzia 1500pF