CD7FA102JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD7FA102JO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD7FA102JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 1000PF 5% 100V RADIAL
Fitxak: CD7FA102JO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CD7FA102JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD7FA102JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 1000PF 5% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8654 pcs Datuen fitxa CD7FA102JO3.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.319" L x 0.154" W (8.10mm x 3.90mm) Series CD7
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak 338-3088
CD7FA102J03
CD7FA102JO3-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.173" (4.40mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.299" (7.60mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 1000pF Mica Capacitor 100V Radial
kapazitantzia 1000pF