CD6FC121FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD6FC121FO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD6FC121FO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 120PF 1% 300V RADIAL
Fitxak: CD6FC121FO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CD6FC121FO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD6FC121FO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 120PF 1% 300V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7338 pcs Datuen fitxa CD6FC121FO3.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.094" W (7.00mm x 2.40mm) Series CD6
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD6FC121F03 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.173" (4.40mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.173" (4.40mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 120pF Mica Capacitor 300V Radial
kapazitantzia 120pF