CD5FC910GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5FC910GO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD5FC910GO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 91PF 2% 300V RADIAL
Fitxak: CD5FC910GO3F.pdf
  • Mezua
CD5FC910GO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD5FC910GO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 91PF 2% 300V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20941 pcs Datuen fitxa CD5FC910GO3F.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.272" L x 0.169" W (6.90mm x 4.30mm) Series CD5
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD5FC910G03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.118" (3.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.228" (5.80mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 91pF Mica Capacitor 300V Radial
kapazitantzia 91pF