CD5FA201JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5FA201JO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD5FA201JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 200PF 5% 100V RADIAL
Fitxak: CD5FA201JO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CD5FA201JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD5FA201JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 200PF 5% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 27674 pcs Datuen fitxa CD5FA201JO3.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.272" L x 0.189" W (6.90mm x 4.80mm) Series CD5
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak 338-2908 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.118" (3.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.252" (6.40mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 200pF Mica Capacitor 100V Radial
kapazitantzia 200pF