CD5EC390JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5EC390JO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD5EC390JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 39PF 5% 300V RADIAL
Fitxak: CD5EC390JO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
CD5EC390JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD5EC390JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 39PF 5% 300V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 53228 pcs Datuen fitxa CD5EC390JO3.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.272" L x 0.130" W (6.90mm x 3.30mm) Series CD5
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.118" (3.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.209" (5.30mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 39pF Mica Capacitor 300V Radial kapazitantzia 39pF