CD5CC180JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5CC180JO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD5CC180JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 18PF 5% 300V RADIAL
Fitxak: CD5CC180JO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
CD5CC180JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD5CC180JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 18PF 5% 300V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 64515 pcs Datuen fitxa CD5CC180JO3.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.272" L x 0.118" W (6.90mm x 3.00mm) Series CD5
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak 338-2901 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.118" (3.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.201" (5.10mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 18pF Mica Capacitor 300V Radial
kapazitantzia 18pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CD5CC180JO3F
CD5CC180JO3F
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP MICA 18PF 5% 300V RADIAL