CD4FA911FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4FA911FO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD4FA911FO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 910PF 1% 100V RADIAL
Fitxak: CD4FA911FO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CD4FA911FO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD4FA911FO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 910PF 1% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3669 pcs Datuen fitxa CD4FA911FO3.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.339" L x 0.161" W (8.60mm x 4.10mm) Series CD4
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.311" (7.90mm)
Ezaugarriak RF, High Frequency Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 910pF Mica Capacitor 100V Radial kapazitantzia 910pF