CD4FA112JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4FA112JO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD4FA112JO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 1100PF 5% 100V RADIAL
Fitxak: CD4FA112JO3F.pdf
  • Mezua
CD4FA112JO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD4FA112JO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 1100PF 5% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5123 pcs Datuen fitxa CD4FA112JO3F.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.339" L x 0.161" W (8.60mm x 4.10mm) Series CD4
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD4FA112J03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.311" (7.90mm) Ezaugarriak RF, High Frequency
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 1100pF Mica Capacitor 100V Radial
kapazitantzia 1100pF