CD42FD363JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FD363JO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD42FD363JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 0.036UF 5% 500V RADIAL
Fitxak: CD42FD363JO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CD42FD363JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD42FD363JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 0.036UF 5% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2959 pcs Datuen fitxa CD42FD363JO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 1.449" L x 0.382" W (36.80mm x 9.70mm) Series CD42
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.063" (27.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.902" (22.90mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 0.036µF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 0.036µF