CD30FD223GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD223GO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD30FD223GO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 0.022UF 2% 500V RADIAL
Fitxak: CD30FD223GO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CD30FD223GO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD30FD223GO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 0.022UF 2% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3221 pcs Datuen fitxa CD30FD223GO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.831" L x 0.461" W (21.10mm x 11.70mm) Series CD30
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.437" (11.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.929" (23.60mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 0.022µF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 0.022µF