CD30FD163JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD163JO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD30FD163JO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 0.016UF 5% 500V RADIAL
Fitxak: CD30FD163JO3F.pdf
  • Mezua
CD30FD163JO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD30FD163JO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 0.016UF 5% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3799 pcs Datuen fitxa CD30FD163JO3F.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.819" L x 0.409" W (20.80mm x 10.40mm) Series CD30
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD30FD163J03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.437" (11.10mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.902" (22.90mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 0.016µF Mica Capacitor 500V Radial
kapazitantzia 0.016µF