CD30FD153GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD153GO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD30FD153GO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 0.015UF 2% 500V RADIAL
Fitxak: CD30FD153GO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CD30FD153GO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD30FD153GO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 0.015UF 2% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3904 pcs Datuen fitxa CD30FD153GO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.811" L x 0.390" W (20.60mm x 9.90mm) Series CD30
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.437" (11.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.902" (22.90mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 0.015µF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 0.015µF