CD19FD821JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD821JO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD19FD821JO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 820PF 5% 500V RADIAL
Fitxak: CD19FD821JO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CD19FD821JO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD19FD821JO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 820PF 5% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22474 pcs Datuen fitxa CD19FD821JO3F.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.650" L x 0.209" W (16.50mm x 5.30mm) Series CD19
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak 338-2631
CD19FD821J03F
CD19FD821JO3F-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.343" (8.70mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 820pF Mica Capacitor 500V Radial
kapazitantzia 820pF