CD19FD512GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD512GO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD19FD512GO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 5100PF 2% 500V RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CD19FD512GO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD19FD512GO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 5100PF 2% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10391 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.370" W (18.00mm x 9.40mm) Series CD19
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD19FD512G03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.343" (8.70mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 5100pF Mica Capacitor 500V Radial
kapazitantzia 5100pF