CD19FD332GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD332GO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD19FD332GO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 3300PF 2% 500V RADIAL
Fitxak: CD19FD332GO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CD19FD332GO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD19FD332GO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 3300PF 2% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 17326 pcs Datuen fitxa CD19FD332GO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.681" L x 0.291" W (17.30mm x 7.40mm) Series CD19
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak 338-2879 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.343" (8.70mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 3300pF Mica Capacitor 500V Radial
kapazitantzia 3300pF