CD19FD301GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD301GO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD19FD301GO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 300PF 2% 500V RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CD19FD301GO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD19FD301GO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 300PF 2% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 41167 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.642" L x 0.189" W (16.30mm x 4.80mm) Series CD19
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD19FD301G03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.343" (8.70mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.500" (12.70mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 300pF Mica Capacitor 500V Radial
kapazitantzia 300pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CD19FD301GO3
CD19FD301GO3
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP MICA 300PF 2% 500V RADIAL