CD19FD252GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD252GO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD19FD252GO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 2500PF 2% 500V RADIAL
Fitxak: CD19FD252GO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CD19FD252GO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD19FD252GO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 2500PF 2% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 18810 pcs Datuen fitxa CD19FD252GO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.681" L x 0.260" W (17.30mm x 6.60mm) Series CD19
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.343" (8.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 2500pF Mica Capacitor 500V Radial
kapazitantzia 2500pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CD19FD242GO3
CD19FD242GO3
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP MICA 2400PF 2% 500V RADIAL
Stockean: 18514 pcs
Deskarga: CD19FD242GO3.pdf
RFQ
CD19FD271FO3F
CD19FD271FO3F
deskribapena: CAP MICA 270PF 1% 500V RADIAL
Stockean: 33031 pcs
Deskarga:
RFQ
CD19FD252GO3F
CD19FD252GO3F
deskribapena: CAP MICA 2500PF 2% 500V RADIAL