CD19FD131GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD131GO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD19FD131GO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 130PF 2% 500V RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CD19FD131GO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD19FD131GO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 130PF 2% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 43564 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa - Series CD19
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD19FD131G03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.343" (8.70mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 130pF Mica Capacitor 500V Radial
kapazitantzia 130pF