CD19FD112GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD112GO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD19FD112GO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 1100PF 2% 500V RADIAL
Fitxak: CD19FD112GO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CD19FD112GO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD19FD112GO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 1100PF 2% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 31632 pcs Datuen fitxa CD19FD112GO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.650" L x 0.220" W (16.50mm x 5.60mm) Series CD19
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.343" (8.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.520" (13.20mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 1100pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 1100pF