CD19FA752FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FA752FO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD19FA752FO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 7500PF 1% 100V RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CD19FA752FO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD19FA752FO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 7500PF 1% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7877 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.701" L x 0.339" W (17.80mm x 8.60mm) Series CD19
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD19FA752F03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.343" (8.70mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 7500pF Mica Capacitor 100V Radial
kapazitantzia 7500pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CD19FA752FO3
CD19FA752FO3
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP MICA 7500PF 1% 100V RADIAL