CD18FD471JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD18FD471JO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD18FD471JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 470PF 5% 500V RADIAL
Fitxak: CD18FD471JO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CD18FD471JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD18FD471JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 470PF 5% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 21017 pcs Datuen fitxa CD18FD471JO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.642" L x 0.201" W (16.30mm x 5.10mm) Series CD18
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.343" (8.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 470pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 470pF