CD18FD252JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD18FD252JO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD18FD252JO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 2500PF 5% 500V RADIAL
Fitxak: CD18FD252JO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CD18FD252JO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD18FD252JO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 2500PF 5% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7960 pcs Datuen fitxa CD18FD252JO3F.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.681" L x 0.260" W (17.30mm x 6.60mm) Series CD18
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD18FD252J03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.343" (8.70mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 2500pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 2500pF