CD16FD132JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD16FD132JO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD16FD132JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 1300PF 5% 500V RADIAL
Fitxak: CD16FD132JO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CD16FD132JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD16FD132JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 1300PF 5% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 23965 pcs Datuen fitxa CD16FD132JO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa - Series CD16
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak 338-2794 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.232" (5.90mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 1300pF Mica Capacitor 500V Radial
kapazitantzia 1300pF