CD15FD391JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FD391JO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD15FD391JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 390PF 5% 500V RADIAL
Fitxak: CD15FD391JO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CD15FD391JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD15FD391JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 390PF 5% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 27754 pcs Datuen fitxa CD15FD391JO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) Series CD15
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak 338-1057
CD15FD391J03
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Korrontearen tartea 0.232" (5.90mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.390" (9.90mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 390pF Mica Capacitor 500V Radial
kapazitantzia 390pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CD15FD391JO3F
CD15FD391JO3F
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP MICA 390PF 5% 500V RADIAL