CD15FD181GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FD181GO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD15FD181GO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 180PF 2% 500V RADIAL
Fitxak: CD15FD181GO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CD15FD181GO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD15FD181GO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 180PF 2% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32201 pcs Datuen fitxa CD15FD181GO3F.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm) Series CD15
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak 338-2981
CD15FD181G03F
CD15FD181GO3F-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.232" (5.90mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.370" (9.40mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 180pF Mica Capacitor 500V Radial
kapazitantzia 180pF