CD15FD161GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FD161GO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD15FD161GO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 160PF 2% 500V RADIAL
Fitxak: CD15FD161GO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
CD15FD161GO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD15FD161GO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 160PF 2% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 50201 pcs Datuen fitxa CD15FD161GO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm) Series CD15
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.232" (5.90mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.370" (9.40mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 160pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 160pF