CD15FA152GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FA152GO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD15FA152GO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 1500PF 2% 100V RADIAL
Fitxak: CD15FA152GO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CD15FA152GO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD15FA152GO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 1500PF 2% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16318 pcs Datuen fitxa CD15FA152GO3F.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.252" W (12.70mm x 6.40mm) Series CD15
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD15FA152G03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.232" (5.90mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.429" (10.90mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 1500pF Mica Capacitor 100V Radial
kapazitantzia 1500pF